به سایت شرکت مسافربری همسفر خوش آمدید

 دانلود اپلیکیشن اندروید خرید بلیط همسفر

قابل توجه مسافرین گرامی؛ شرکت مسافربری همسفر از سوار کردن مسافران خارج از پایانه معذور است.محل سوار شدن مسافرین عزیز، پایانه مبدأ حرکت میباشد


خرید غیر حضوری بلیط همسفر

         

 

 

همسفر

 

 

1- خرید بوسیله گوشی تلفن همراه ( آپ )خرید بلیط غیر حضوری همسفر

با تماس تلفنی با دفتر همسفر و رزرو بلیط ،برای مسافر پیامکی شامل شناسه پرداخت و مشخصات بلیط ارسال می گردد. با شماره گیری کد #54321*733* بوسیله تلفن همراه ، قادر به پرداخت مبلغ بلیط خواهید بود و بعد از پرداخت پیامکی شامل تایید خرید بلیط و مشخصات بلیط برایتان ارسال می گردد. کافیست قبل از حرکت اتوبوس برای دریافت بلیط خود به دفتر همسفر مراجعه نمائید.

2- خرید اینترنتیخرید بلیط غیر حضوری همسفر

با مراجعه به سایت همسفر و انتخاب مسیرو ساعت حرکت و شماره صندلی توسط کاربر، پرداخت وجه بلیط بصورت اینترنتی و با کارت های طرح شتاب امکان پذیر میباشد. بلیط بصورت الکترونیک صادر شده و مسافر هنگام سوار شدن بلیط خود را از صندوق شرکت تحویل می گیرد.

3- دفاتر خدمات ارتباطی خرید بلیط غیر حضوری همسفر

با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی ( پیشخوان ) درخواست صدور بلیط نموده و پس از صدور ، هزینه بلیط همانجا پرداخت شده و با همان بلیط صادر شده برای سوار شدن به پایانه مربوط مراجعه مینمائید.

 

4- دفاتر خدماتی مسافرتی طرف قرارداد با همسفر

به دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی مراجعه نموده و با خرید بلیط و پرداخت وجه آن برای سفر به پایانه ی مربوط مراجعه مینمائید.

5-نصب اپلیکیشن اندروید همسفر از سایت بازار و خرید از اپلیکیشن