به سایت شرکت مسافربری همسفر خوش آمدید

به کانال تلگرام همسفر بپیوندید  دانلود اپلیکیشن اندروید خرید بلیط همسفر

پیشفروش بلیط شرکت همسفر برای نوروز 1400 آغاز گردید


خرید غیر حضوری بلیط همسفر

         

 

 

همسفر

 

 

1- خرید بوسیله گوشی تلفن همراه ( آپ )خرید بلیط غیر حضوری همسفر

با تماس تلفنی با دفتر همسفر و رزرو بلیط ،برای مسافر پیامکی شامل شناسه پرداخت و مشخصات بلیط ارسال می گردد. با شماره گیری کد #54321*733* بوسیله تلفن همراه ، قادر به پرداخت مبلغ بلیط خواهید بود و بعد از پرداخت پیامکی شامل تایید خرید بلیط و مشخصات بلیط برایتان ارسال می گردد. کافیست قبل از حرکت اتوبوس برای دریافت بلیط خود به دفتر همسفر مراجعه نمائید.

2- خرید اینترنتیخرید بلیط غیر حضوری همسفر

با مراجعه به سایت همسفر و انتخاب مسیرو ساعت حرکت و شماره صندلی توسط کاربر، پرداخت وجه بلیط بصورت اینترنتی و با کارت های طرح شتاب امکان پذیر میباشد. بلیط بصورت الکترونیک صادر شده و مسافر هنگام سوار شدن بلیط خود را از صندوق شرکت تحویل می گیرد.

3- دفاتر خدمات ارتباطی خرید بلیط غیر حضوری همسفر

با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی ( پیشخوان ) درخواست صدور بلیط نموده و پس از صدور ، هزینه بلیط همانجا پرداخت شده و با همان بلیط صادر شده برای سوار شدن به پایانه مربوط مراجعه مینمائید.

4- پیک موتوری خرید بلیط غیر حضوری همسفر

در تماس تلفنی با شرکت بلیط مورد نظر را سفارش داده و پیک موتوری همسفر بلیط را به آدرسی که مسافراعلام نموده برده و هزینه ی بلیط بعد از تحویل بلیط توسط پیک موتوری دریافت می گردد.

5- دفاتر خدماتی مسافرتی طرف قرارداد با همسفر

به دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی مراجعه نموده و با خرید بلیط و پرداخت وجه آن برای سفر به پایانه ی مربوط مراجعه مینمائید.

6-نصب اپلیکیشن اندروید همسفر همراه از سایت بازار و خرید از اپلیکیشن