|
شهرهای بین راه ومدت زمان سفر مسیرها از مبداء اصفهان(پايانه کاوه و صفه ):
|
|
مقصد
|
مسير
|
ساعت
|
عباس آباد
|
ساوه - قزوین - لوشان - منجیل - رشت - آستانه اشرفیه
|
|
تنکابن
|
لاهیجان - لنگرود - رودسر- کلاچای - چابکسر- رامسر-شهسوار
|
14
|
شيراز
|
آباده
|
7
|
مشهد
|
|
17
|
مشهد
|
(ساعت 19و20) جندق - شاهرود - سبزوار- نیشابور
|
17
|
تبريز
|
ساوه
|
13
|
كرج
|
قم - تهران(میدان ازادی)
|
7
|
يزد
|
میبد – اردکان
|
5الي4
|
كرمان
|
یزد – رفسنجان
|
10الي9
|
اهواز
|
ایذه
|
9الي8
|
گنبد
|
تهران - امل - بابل - قائمشهر- ساری- نکا- بهشهر- گرگان - علی اباد کتول - ازادشهر
|
16الي15
|
بوشهر
|
برازجان
|
12الي11
|
بندرعباس
|
هرات – سیرجان
|
15الي14
|
آبادان
|
ایذه
|
12الي11
|
انزلي
|
ساوه - قزوین - منجیل - رودبار – رشت
|
12الي11
|
زاهدان
|
یزد - رفسنجان - کرمان – بم
|
17الي16
|
دزفول
|
اندیمشک
|
11الي10
|
عسلويه
|
نورابادممسنی - برازجان – کنگان
|
13الي12
|
چابهار
|
یزد - کرمان - بم ایرانشهر
|
5الي2
|
اراك
|
خمین
|
5الي4
|
رامسر
|
ساوه - قزوین - منجیل - رودبار- رشت - لاهیجان - کلاچای - لنگرود – رودسر
|
13الي12
|
اردبيل
|
ساوه - قزوین- منجیل - رودبار- هشتپر - تالش - استارا - رضوانشهر- رشت
|
16الي15
|
ماهشهر
|
ایذه - رامهرمز- سربندر
|
10الي9
|
بابلسر
|
تهران(خزانه) - امل - بابل
|
12الي11
|
همدان
|
ساوه
|
7الي6
|
گرگان
|
تهران-امل - بابل - قائم شهر- ساری - نکا - بهشهر- رودهن
|
14الي13
|
مسجدسليمان
|
اندیمشک - دزفول - شوشتر
|
14الي13
|
زنجان
|
ساوه - قزوین - تاکستان - ابهر - خرمدره
|
10الي9
|
تهران
|
تهران(پایانه بیهقی)ازدومسیر به میدان ارژانتین میروند:
|
6/5الي5/5
|
|
الف : ازمسیرترمینال جنوب(چهارراه چیت سازی)
|
|
|
ب : از مسیر بزرگراه نواب
|
|